O nas

O nas

Happy Travelers, szczęśliwi podróżnicy, małżeństwo Emilia i Piotr, a może po prostu Milka i Peter. Podróże to nasza pasja, to nasze marzenia, które spełniamy małymi kroczkami, w miarę naszych możliwości urlopowych i finansowych. Obydwoje pracujemy na etacie, na co dzień robimy dokładnie to co lubimy i w czym się spełniamy, ale naszą wspólną pasją są podróże. Podróże, podczas których czujemy, że żyjemy pełną parą, że jesteśmy po prostu szczęśliwi. Uwielbiamy poznawać nowe miejsca, poznawać nowe kultury, czasem się zgubić i odkryć urokliwe miejsca niezaznaczone na planie zwiedzania, ale też wracać do miejsc, które szczególnie są nam bliskie sercu.

Pomysł na – blog podróżniczy

Blog podróżniczy – pomysł zrodził się tak naprawdę nie wiadomo kiedy. Podczas kolejnego oglądania zdjęć z naszych wypraw, planowania kolejnych padło pytanie mojego męża: „a może założymy bloga? Mamy tyle super zdjęć?”. No i jakoś tak poszło… Ten blog jest przede wszystkim dla nas pamiętnikiem, pamiątką, odzwierciedleniem naszych marzeń, pięknych przeżyć, a także okazją do pokazania jak bliska jest mi moda.

Witajcie w naszym świecie, zapracowanych podróżników, niepoprawnych marzycieli i kobiety pełnej pasji do mody, no i do szpilek 😉