Stylizacja na święta 2020 w dobie koronawirusa

by Emilia

Święta Bożego Narodzenia w tym roku nie będą wyglądać jak zawsze. Nic z resztą w tym roku nie wygląda jak zawsze. Wszystko jest okraszone strachem o zdrowie naszych bliskich, a także nasze, o nasze codzienne życie i funkcjonowanie. Nic w tych czasach nie jest pewne. Nawet święta, które stanowią dla nas pewnego rodzaju ostoję, tradycję, której się nie zmienia, stoją pod wielkim znakiem zapytania. Obostrzenia, jakie stawia przed nami rząd, chwilami niedorzeczne, sprawiają, że tego ducha świąt nie czuć. A w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach musimy znaleźć odrobinę normalności i szczęścia.

Dziś są mikołajki, dzień, w którym sprawiamy sobie prezenty, dzień, w którym każdy z nas może być świętym Mikołajem. Dlatego przygotowałam dla Was stylizację na święta. Stylizację nieco inną, bo nie elegancką, jak to zwykle bywa, ale bardziej domową i nieco z humorem, by ten dzień i te święta minęły Wam, pomimo wszystko, w przemiłej atmosferze, szczęściu i zdrowiu.

Wracając do stylizacji – moja propozycja to bardzo wygodny i ciepły zestaw. Wełniany sweterek połączony ze skarpetkami – zakolanówkami. Tylko tyle i aż tyle. Sweterek w fasonie oversize może nam posłużyć za tunikę, a skarpetki mają prześliczny świąteczny wzór. Nieodzownym elementem w domowych pieleszach są też wygodne kapcie, a teraz hitem są kapcie „chmurki” – futrzane, najlepiej w jasnych odcieniach. Nie dość, że są ciepłe, to jeszcze bardzo efektownie wyglądają. Całość pozwala nam stworzyć świąteczny klimat, czego nam w tych czasach zdecydowanie potrzeba. W tym roku jednak stawiam na luz, wygodę i komfort. Dlatego eleganckie sukienki zostawiam na inne okazje. W tym roku święta spędzamy w rodzinnym gronie, ale zdecydowanie bez pompy i na totalnym relaksie. Bo właśnie tego nam wszystkim potrzeba.

Zostawiam Was zatem ze zdjęciami mojej świątecznej stylizacji w iście świątecznym klimacie i życzę Wam przepięknych, rodzinnych i zdrowych Świąt.

Sweterek – lokalny butik
Zakolanówki – Allegro
Kapcie – Esotiq


ZOBACZ RÓWNIEŻ

1 komentarzy

mojeoferty 24 lutego 2021 - 11:36

W sumie uroczo, i jest co rozpakować ;))

Odpowiedz

Odpowiedz