Polka dots w wersji midi

by Emilia
Polka dots w wersji midi

Polka dots, czyli wszechobecne grochy i groszki – trend, który ogarnął moje serce i jest dla mnie modowym klasykiem. Motyw bardzo wdzięczny i niezwykle romantyczny, a letnie stylizacje wydają się być idealne do jego wykorzystania.

Stylizacja z tym motywem, oczywiście letnia, pojawiła się już na blogu w tym poście. Teraz chcę Wam pokazać sukienkę w grochy, która jak dla mnie jest idealna na każdą sytuację. Sprawdzi się w pracy w upalne dni, na spacer, randkę, czy po prostu na wypad do miasta. Długość midi – subtelna, ale jednocześnie bardzo kobieca. Pozwala ukryć mankamenty figury i podkreślić jej atuty. Wydaje mi się, że do tej długości trzeba się przekonać. Ja się do niej przekonuję z każdą nową sukienką czy spódnicą, którą wynajdę. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim obuwiu. Osoby niegrzeszące wzrostem powinny raczej postawić na obcas, żeby sylwetka nabrała lekkości, tak jak w moim przypadku. Z resztą kiedy ja nie noszę obcasów? Przyzwyczajenie, uzależnienie, nawyk? Nie wiem, po prostu kocham szpilki. Jak kiedyś usłyszałam: „ty to się chyba w szpilkach urodziłaś”. Coś w tym jest, nawet zwiedzanie w szpilkach mi niestraszne 🙂

Do tej sukienki w klasycznych kolorach bieli i czerni dobrałam sandałki na szpilce w intensywnym odcieniu pomarańczy. Zwracają uwagę i według mnie świetnie współgrają z klasycznymi kolorami sukienki. Są grochy, jest kolor i jest, jakże modny w tym sezonie, koszyk. Stylizacja idealna na spacer w promieniach słońca, na letnie wojaże.

Zapraszam zatem na spacer promenadą wzdłuż morza oraz urokliwymi uliczkami pięknego włoskiego miasta Bari.

Sukienka – LAV-MAG

Buty – Renee


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz