Piękny uśmiech to uzupełnienie każdej stylizacji

by Emilia

Żadna stylizacja nie będzie kompletna bez takich dodatków jak biżuteria, fryzura, czy makijaż. Jak wiadomo makijaż podkreśla urodę każdej kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną. Bez zdrowych i zadbanych zębów nie ma mowy o pięknym uśmiechu, a to on potrafi być niejednokrotnie kropką nad i w całej stylizacji. Dziś zatem o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Dostałam ostatnio możliwość przetestowania produktów polskiej marki Coco Glam dedykowanych do wybielania zębów. Co najważniejsze, to produkty składające się z naturalnych składników. Przy wyborze ubrań, kosmetyków, czy innych preparatów jest to dla mnie bardzo istotne. Poza tym uwielbiam stawiać na rodzime marki, dla których natura i jak najwyższa jakość jest na pierwszym miejscu.

Flagowym produktem dla marki Coco Glam jest ekologiczny proszek do wybielania zębów na bazie aktywnego węgla. To idealny produkt pozwalający na dokładne oczyszczenie jamy ustnej, a także wybielenia naszego uzębienia. Dla mnie higiena jamy ustnej to bardzo istotna kwestia. Regularne wizyty u stomatologa i codzienne dbanie o zęby w domu to podstawa. Jak już wspomniałam, to właśnie piękny uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety. Produkty Coco Glam są w pełni bezpieczne, także nie ma obawy, że zrobimy sobie nimi krzywdę. Ważna jest oczywiście, jak zawsze, regularność. Już po pierwszym użyciu czuć idealną gładkość, całkiem jakbym wyszła od dentysty po wyszlifowaniu zębów profesjonalnym dentystycznym sprzętem.

Proszek ten zawiera przede wszystkim aktywny węgiel, glinkę bentonitową, miętę i ekstrakt z pomarańczy. Wszystkie te składniki są naturalnego pochodzenia, są nietoksyczne dla ludzi. Pozwalają na wybielenie zębów, bez ingerencji w ich szkliwo i strukturę. Poza tym działają wzmacniająco i oczyszczająco na zęby, zapobiegają próchnicy, chorobom dziąseł i nieświeżemu oddechowi. Użytkowanie tego proszku jest niezwykle proste. Wystarczy na zamoczoną w wodzie szczoteczkę nałożyć trochę proszku i szczotkować nim zęby przez 3 minuty, następnie pozostawić ten proszek na zębach jeszcze przez 2 minuty, a po tym wyszczotkować zęby pastą do zębów. Kilka minut dziennie – to jest nasz koszt pięknego uśmiechu, który dodaje nam 100% do pewności siebie.

Kolejnym świetnym produktem są paski Coco Glam. To czarne żelowe paski, które dzięki swojej formie idealnie dopasowują się do zębów. Opakowanie zawiera 14 saszetek, które wystarczają na 2 tygodnie stosowania. Są w pełni bezpieczne, ponieważ nie zawierają nadtlenku wodoru, który może być rakotwórczy dla organizmu. Ich stosowanie jest też bardzo łatwe i nie stwarzające większych problemów. Wystarczy je przykleić do zębów stroną nasączoną środkiem do wybielania i pozostawić je na 30 minut. Potem wystarczy je ściągnąć i wyszczotkować zęby pastą do zębów. I gotowe.

W zestawie z paskami mamy także miernik, który może nam pomóc w ocenie postępów wybielania zębów.

Na koniec warto też wspomnieć, że marka Coco Glam została wyróżniona w Polsce w konkursie Orły Stomatologii 2020, która stawia na najwyższą jakość usług i profesjonalizm. Marka ta też zdobyła tytuł Kobiecej Marki Roku 2020, jako oferująca najwyższej jakości naturalne, ekologiczne i innowacyjne produkty do wybielania zębów, które dodatkowo produkowane są z dużym naciskiem na kwestię ochrony środowiska. Produkty tej marki są bowiem przyjazne dla wegan i nie są testowane na zwierzętach. Z resztą opinie klientek tej marki mówią same za siebie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz