Kwiaty – czy ten motyw może się znudzić?

by Emilia
Kwiaty - czy ten motyw może się znudzić?

Dziś kolejna stylizacja z naszej wycieczki do Lwowa i kolejna sukienka. Nic na to nie poradzę, że uwielbiam sukienki, a ta wyjątkowo skradła moje serce.

Sukienka w piękny kwiatowy motyw, który jest modny już od kilku sezonów. Motyw, który pojawia się na półkach sklepowych z dużym nasileniem już z samym początkiem wiosny i w lecie. W końcu kwiaty i wakacje to duet idealny. Trzeba jednak pamiętać, że tak charakterystyczny print jest czasem nieco trudny w wystylizowaniu. Jeśli chcemy, żeby grał właśnie pierwsze skrzypce w naszym #lookoftheday to pozostałe elementy stylizacji muszą schodzić na dalszy plan. W komponowaniu dodatków pewniakiem będzie kolor nude, ale żeby cała stylizacja była żywsza można wybrać jeden z kolorów występujących właśnie w naszym motywie kwiatowym. W moim przypadku był to róż i w takim właśnie kolorze wybrałam sandałki na szpilce, pasowałaby też torebka w tym kolorze, ale niestety walizki mają to do siebie, że nie mieszczą wszystkich rzeczy, które sobie wymyślę na wyjazd.

Drugi trend, który wybija się w tej stylizacji to dekolt carmen, który uwielbiam. Pięknie eksponuje szyję, ramiona i obojczyki. Dodać do tego kwiaty i mamy eksplozję kobiecości, delikatności i romantyczności. Z takim dekoltem uważać muszą jedynie osoby z szerszymi ramionami, bo niestety poszerza górę sylwetki, ale umiejętnie dobrany dekolt również może pięknie wyglądać. Do takich dekoltów pasują duże naszyjniki, ale tutaj biorąc pod uwagę fakt, że to motyw kwiatowy gra pierwsze skrzypce lepiej z niego zrezygnować.

Zapraszam więc na kilka fotek z naszego spaceru po Lwowie.

Sukienka – Mosquito

Buty – Zalando

Torebka – eobuwie


ZOBACZ RÓWNIEŻ

2 komentarze

Aleksandra Sajecka 26 sierpnia 2018 - 15:12

Również świetnie czuję się w ubraniach z motywem kwiatów, bez względu na to czy są to sukienki maksi czy koszule. Piękna stylizacja, a sukienka jest fenomenalna 🙂

Odpowiedz
Emilia 26 sierpnia 2018 - 15:14

Cieszę się, że się podoba. Zachęcam w takim razie do wizyty w sklepie mosquito.pl – kwiatów jest tam więcej 🙂

Odpowiedz

Odpowiedz