Groszki po raz kolejny i nasz ostatni dzień w Bari

by Emilia
Groszki po raz kolejny i nasz ostatni dzień w Bari

Motyw groszków, czy też tak zwany „polka dots” pojawił się już na blogu (tu i tu)  i pojawi się zapewne jeszcze nie jeden raz. Trend, który idealnie sprawdza się w lecie, według mnie można też wykorzystać w chłodniejsze dni.

Dziś już ostatnia stylizacja z Włoch. Jakoś nie mogę o nich zapomnieć, cały czas mam w głowie te widoki, krajobrazy, atmosferę tam panującą, no i tą temperaturę. Teraz, gdy za oknem pogoda niezachęcająca do jakichkolwiek aktywności, wliczając w to również spacery, z miłą chęcią wracam do tych zdjęć. Słońce to jest to, czego potrzebuję i zdecydowanie mogłabym mieszkać w miejscu, w którym słońce grzeje przez większość dni w roku.

Mimo, że mamy już praktycznie jesień i w głowie każdy ma kompletowanie garderoby na chłodniejsze dni, to chciałabym Wam pokazać moją ostatnią stylizację z naszego wyjazdu. To praktycznie total look z Zary. Body w kropki w klasycznych kolorach czerni i bieli, i do tego spódnica w mocnym czerwonym kolorze. Obuwie, jak dla mnie, uzależnione od okazji. Na spacer po Bari wybrałam sandały na koturnie, które są wygodniejsze niż szpilki, chociaż zwiedzanie w szpilkach mi oczywiście nie straszne. Co najlepsze elementy tej stylizacji bez problemu wykorzystamy w jesiennych, czy zimowych stylówkach. Body idealnie będzie pasowało do spodni z wysokim stanem, albo do jednokolorowych garniturów, które ostatnio są bardzo modne. Do spódnicy wystarczy wybrać dopasowaną bluzkę, golf, a do tego szpilki czy kozaki i mamy jesienną, czy zimową stylizację.

Zapraszam więc na ostatni spacer po Bari, które nas bardzo zauroczyło. A może by tak tam wrócić…

Body, spódnica – Zara

Buty – Zalando

Torebka – eobuwie


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz