Elektryzujące neony

by Emilia

Neonowe kolory – królujące w latach osiemdziesiątych, dziś ponownie wkraczają na salony. Odcienie niezwykle energetyzujące, dodające pozytywnej energii – idealnie pasują w tą szarą, zimną jesień.

Neony – kolejny trend, który pojawia się na wybiegach i pokazach mody wielkich projektantów. Czy tylko dla odważnych? Wydaje mi się, że nie. Nawet dodatki w żywych, mocnych kolorach mogą sprawić, że stylizacja nabierze charakteru i wyrazu. Chociaż zwolennicy stonowanych, klasycznych kolorów będą zapewne na nie. Dzisiejszym moim neonem jest żółta sukienka. Sukienka maxi, z długimi rękawami. Do tego zwiewny materiał i kopertowy krój – mój ulubiony. Do sukienki w tak żywym kolorze najlepiej dobrać resztę elementów garderoby w stonowanych kolorach. W tej stylizacji mamy czerń i nude, ale czemu nie stworzyć też stylizacji „color bloking”? Możliwości jest wiele.

Czarna ramoneska z Reserved towarzyszy mi od zeszłego sezonu i dla mnie jest totalnym must have. Tak samo jako szpilki w odcieniu nude, idealnie wydłużają nogi, nie ważne co na siebie założymy. Chociaż ostatnio, mimo, że jestem uzależniona od szpilek, zaczynam się rozglądać za workerami. Połączenia typu sukienka i szpilki są moimi ulubionymi, ale patrząc na zestawy zwiewnych sukienek, czy spódnic z ciężkimi butami coraz bardziej do mnie przemawiają. Mamy kobiecość przełamaną pazurem. Muszę tylko znaleźć buty, w których się zakocham, co w moim przypadku nie jest takie trudne.

W dzisiejszej stylizacji jest kolor, kobiecość, klasyka, energia, czego chcieć więcej w jesień raczącą nas chłodem, deszczem i szarugą. A Wy jesteście zwolennikami neonów, czy raczej wolicie klasykę?

Ramoneska – Reserved

Sukienka – LAV-MAG


ZOBACZ RÓWNIEŻ

2 komentarze

Sarkove 26 października 2018 - 17:17

Rany! Jaki boski kolor ma ta sukienka! 🙂 Trzy razy tak <3

Odpowiedz
Emilia 26 października 2018 - 20:17

Dziękuję bardzo, cieszę, że się podoba

Odpowiedz

Odpowiedz