Biały strój kąpielowy – klasyka gatunku

by Emilia
Biały strój kąpielowy – klasyka gatunku

Mimo, że lato mamy już praktycznie za nami, to chciałabym pokazać Wam dzisiaj stylizację z białym strojem kąpielowym w roli głównej. Zdjęcia zrobione oczywiście w przepięknym Polignano a Mare we Włoszech.

Gdy w planach zwiedzania mieliśmy małe miasteczko Polignano a Mare z cudną plażą, to wiedziałam, że muszę mieć ze sobą strój kąpielowy. Jednocześnie by ograniczyć ilość rzeczy w torebce, której pojemność jest niestety ograniczona, mój wybór padł na jednoczęściowy kostium. Do pewnego czasu miałam wyłącznie dwuczęściowe stroje. Jednak gdy zaczęłam przeglądać w zeszłym roku oferty sklepów, to stwierdziłam, że jednoczęściowe stroje też mają swój urok i wyglądają rewelacyjnie. Nie muszę chyba w tym miejscu wspominać o tym, że odpowiednio dobrany potrafi ukryć mankamenty figury, co niemalże przez każdą kobietę jest pożądane. Wyglądają stylowo i modnie. Można dobrać do nich szorty, japonki i wybrać się na spacer po plaży. Można też wybrać spódnicę i klapki na obcasie i wybrać się na wycieczkę. Druga opcja w tym wypadku wygrała. Biały strój kąpielowy marki ASOS jest na tyle „zabudowany”, że bez problemu na wakacjach może robić za top. Ponadto fason i kolor tego stroju według mnie są klasyką gatunku i wiem, że wykorzystam go w przyszłych sezonach i podróżach w stronę słońca.

Kolory dołu stylizacji w tym przypadku mogą być dowolne. Ja postawiłam na plisowaną spódnicę za kolano z rozporkiem sięgającym uda w pięknym pomarańczowym kolorze – iście wakacyjnym (również marki ASOS). Do tego klapki na szpilce w odcieniu nude, a na zmianę klapeczki z frędzelkami także w tym odcieniu i wakacyjny look gotowy.

Strój kąpielowy, spódnica – LAV-MAG

Klapki na szpilce – DeeZee

Płaskie klapki – Renee

_____________________________
Jeśli spodobał Ci się wpis, zostaw pięć gwiazdek!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Leave a Reply