Zimowa stylizacja w bieli i śniegowce Moon Boot na pierwszym planie

by Emilia

Zima w pełni, a śniegu tyle, co kot napłakał. Bliskość gór nam jednak sprzyja w tej kwestii. Trochę tego śniegu znaleźliśmy. Wybraliśmy się tego dnia do Chełmska Śląskiego i Krzeszowa. Drogi i krajobrazy, jakie do nich prowadzą są wprost bajeczne. Śniegu wystarczyło na krótką sesję stylizacji, którą akurat miałam na sobie. Śniegowce zdecydowanie wychodzą tu na pierwszy plan.

Mamy więc typowo zimową stylizację utrzymaną w bieli i szarości. Stylizację, która sprawdzi się w naprawdę chłodne dni i spacery w śniegu. Główną rolę grają tu moje ukochane śniegowce, które są mega ciepłe, wygodne, no i stylowe. Jak to stwierdził mój sześcioletni siostrzeniec: „ciocia masz kosmiczne buty”. Trudno się z nim nie zgodzić :). Do butów dobrałam białe dopasowane dżinsy i gruby biały sweterek z golfem. Na wierzch zarzuciłam kurtkę marki Iguana z naturalnym puchem, która idealnie trzyma ciepło. Kurtkę udało mi się kupić na tegorocznych wyprzedażach w Martes Sport, przecena była naprawdę spora, więc grzech było nie wziąć. Nie straszne będą Wam w niej największe mrozy. Z dodatków postawiłam na szare rękawiczki i szarą torebkę-listonoszkę, której niestety nie ma na zdjęciach. Została w samochodzie. Robienie zdjęć w tak dużym wietrze nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Więc, gdy uznaliśmy, że „mamy to”, schowaliśmy się w samochodzie i tyle było ze zdjęć z tego dnia.

Jednak trochę fotek zdążyliśmy zrobić, przede wszystkim z Chełmska Śląskiego i Krzeszowa. Zobaczyliśmy Domy Tkaczy i zwiedziliśmy trochę Opactwo Pocysterskie, ale o tym w kolejnym wpisie.

Kurtka – Iguana (Martes Sport)
Śniegowce – Moon Boot
Sweter – Selfieroom
Rękawiczki – Mohito


ZOBACZ RÓWNIEŻ

1 komentarzy

Iza 6 stycznia 2020 - 13:11

Świetne są te śniegowce!

Odpowiedz

Odpowiedz