Sukienka midi i stylizacja w odcieniach brązu i granatu

by Emilia

Jesień to czas, w którym sięgamy po głębsze barwy, po kolory ziemi, które świetnie wpisują się w ten melancholijny czas, spadające z drzew liście i atmosferę przytulności. Nie zapominają również o tym projektanci. Oprócz trendów, czasem zaskakujących, czasem oryginalnych, stawiają na klasykę, na ponadczasowość, która nigdy nie wyjdzie z mody. Co nie oznacza oczywiście nudy. Jednym z takich wyborów jest kolor głębokiego brązu, który połączony z granatem tworzy całkiem oryginalny i efektowny look. Zobaczcie z resztą sami.

Dla wielu brąz jest kolorem nudnym, nijakim i „bez wyrazu”, a to barwa bardzo szlachetna, efektowna, klasyczna. W odpowiednich połączeniach może tworzyć również nowoczesne stylizacje. Połączeniem, które wielokrotnie możemy spotkać u największych fashionistek, jest brąz i neonowe kolory. Taki zestaw niezaprzeczalnie odczarowuje ten „nudny” brąz. Świetnym połączeniem jest też brąz i pastele, co daje efekt świeżości i dziewczęcości. Niebawem na blogu pojawi się stylizacja właśnie w takich kolorach, więc zachęcam do śledzenia bloga.

W mojej dzisiejszej stylizacji postawiłam na połączenie brązu z granatem – dwie głębokie i eleganckie barwy, a jednak razem wyglądają modnie i efektownie. Podstawą jest tu sukienka o długości midi z, jakże modnymi teraz, bufkami na ramionach. Uwielbiam ten trend. Potrafi nawet najbardziej klasycznej stylizacji nadać tego smaczku i pazura. O długości midi już wielokrotnie pisałam – jest na tyle uniwersalna i komfortowa, że pasuje każdemu. Nie trzeba mieć wzrostu modelki, żeby ją nosić, nawet do płaskiego obuwia.

Torebka w kolorze granatu idealnie pasuje do sukienki i podkreśla to połączenie kolorystyczne. Dlatego też w kwestii reszty elementów stylizacji postawiłam na bezpieczną klasykę, czyli beż – sandałki na szpilce wydłużają nogi, a krótki żakiet podkreśla talię.

Sukienka, marynarka, szpilki – LavMag
Torebka – Roberta Biagi


ZOBACZ RÓWNIEŻ

1 komentarzy

Maryś 12 października 2021 - 13:18

Bardzo ładna sukienka:)

Odpowiedz

Odpowiedz