Skórzane ubrania i stylizacja w kolorze khaki

by Emilia

Trend na skórzane ubrania nie przemija. I choć jak najbardziej pożądane są te z prawdziwej skóry, coraz częściej lansowane są również przez czołowych projektantów te ze skóry ekologicznej, co notabene jest dla naszej kieszeni nieco łaskawsze. Wybór takich ubrań mamy ogromny. Możemy przebierać w kolorach fasonach, krojach, tworzyć monochromatyczne total look’i, albo wykorzystywać tylko jeden element. Takie ubrania, czy dodatki z powodzeniem mogą nam posłużyć długie lata. Warto więc postawić na nie przy kolejnych zakupach.

W mojej dzisiejszej stylizacji postawiłam na szorty z ekoskóry w kolorze khaki. W takiej też tonacji utrzymana jest cała stylizacja. Zieleń i kolory ziemi to kolejny z trendów, który dominuje w tym sezonie. Z resztą są to kolory, które należą już do klasyki. Stanowią bazę garderoby, w oparciu o którą można stworzyć mnóstwo różnych stylizacji.

Skórzane szorty połączyłam z marynarką w militarnym stylu w tym samym kolorze i z masywnymi botkami z wysoką cholewką. Te buty również nie wychodzą z mody. Idealne połączenie, które wykorzystywane jest nagminnie przez czołowe fashionistki to właśnie długość mini i masywne, ciężkie buty.

Kaszkiet w kolorze khaki idealnie pasuje do reszty elementów, a całość przełamuje biel sweterka i czarna pikowana torebka na łańcuszku. Cała stylizacja jest spójna, a dzięki dodatkom nabiera bardziej mocnego wyrazu, z pazurem.

Spodenki – Cropp
Kozaki – lokalny butik
Marynarka – Mohito (podobna tutaj)
Kaszkiet – Answear (podobne tutaj)
Sweterek – Zara


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz