Rockowy styl

by Emilia

Na naszą ostatnią wycieczkę musiałam postawić na wygodny strój, bo czekała nas mała wędrówka, ale jednocześnie nie chciałam rezygnować z kobiecego wyglądu. Postanowiłam postawić na coś z pazurem i tak mój wybór padł na rockową stylizację, która idealnie sprawdzi się na co dzień, nie tylko na koncerty rockowej kapeli.

Korzystając z ładnej pogody wybraliśmy się w ostatni weekend zobaczyć ruiny starego Zamku Książ. Ci z Was, którzy mieszkają na Dolnym Śląsku, Zamek Książ zapewne znają i wielokrotnie w nim zapewne byli. My sami tam często jeździmy.  Wszak to jeden z piękniejszych i większych zamków, i zabytków na naszym terenie. Aż się zdziwiłam, gdy całkiem niedawno dowiedzieliśmy, że nieopodal niego znajdują się ruiny Starego Zamku Książ. Było to tło do zdjęć dzisiejszej stylizacji.

Dominuje tu czerń, która podkręciłam czerwienią. Uwielbiam to połączenie kolorów, bo jest mega kobiece. Mamy też ramoneskę, ćwieki, skórzane elementy, czerwone usta i ciężkie buty. To podstawowe cechy rockowego stylu. Botki z dzisiejszej stylizacji idealnie sprawdzą się też do zwiewnej sukienki. Tu mamy je połączone z czarnymi legginsami w zwierzęcy wzór. Czerwona luźna bluza podkreśla nonszalancki i luźny styl. Czerwień na ustach dodatkowo sprawia, że całość nabiera bardziej seksownego wydźwięku. Bo w końcu kto potrafi się oprzeć czerwonym ustom 🙂 to nasza potęga.

Zostawiam Was zatem ze zdjęciami dzisiejszej stylizacji, a do tych ruin wrócimy na pewno, tylko niech będzie cieplej, wtedy wszystko Wam opiszemy.

Legginsy – Gatta
Ramoneska – Reserved
Bluza – Big Star
Botki – Quazi (eobuwie)
Kaszkit – H&M
Torebka – Zara


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz