Czarny strój kąpielowy i moja stylizacja z Dominikany

by Emilia

Dziś mamy dzień dziecka. Dzień, w którym każdy z nas powinien się poczuć jak dziecko, beztrosko, szczęśliwie i wolno. Tak właśnie się czułam tego dnia i w tej stylizacji. Dlatego też chcę się podzielić z Wami zdjęciami z tego dnia, bo są dla mnie wyjątkowe. Główną rolę odgrywa dziś czarny dwuczęściowy strój kąpielowy, który każda z nas powinna mieć w swojej wakacyjnej garderobie.

Wracając do tego dnia… sesję zrealizowaliśmy na przepięknej plaży Bavaro, w tle której ocean przepięknie mienił się błękitem, a co najważniejsze, to był dzień moich urodzin. Planowo mieliśmy być już w Polsce i czekać w kolejce na test na COVID. A jednak los miał inne plany dla nas. Lot  powrotny opóźnił się nam o ponad dwie doby, dzięki czemu spędziliśmy dwa dodatkowe dni w przepięknym hotelu nad oceanem atlantyckim, na przepięknych plażach i w tym palącym z nieba słońcu. Dla mnie był to idealny prezent na urodziny. Także, pomimo tej całej awarii hamulców, dziękuję PLL LOT za przepiękne i niezapomniane urodziny.

Taka jest też ta sesja. Niezapomniana i przywodząca na myśl same szczęśliwe wspomnienia. Takie właśnie powinny być podróże. Powinniśmy z nich brać to co dobre, bo to właśnie pozostanie z nami. Wracając do stylizacji, bo dziś o niej post, to podstawą jest czarny dwuczęściowy strój kąpielowy. To idealne rozwiązanie, które możemy wykorzystać nie tylko na plaży. Krój tego stroju pozwala na tworzenie wakacyjnych stylizacji również w stylu miejskim. Na przykład w połączeniu ze spódnicą maksi góra tego stroju będzie idealnie współgrać. Poza tym do tego stroju będą pasować wszelkie wierzchnie nakrycia i w każdym kolorze. Dziś postawiłam na białą, luźną narzutkę wiązaną w pasie. Można ją nosić luźno, zarzuconą na ramiona, albo związaną w pasie jako sukienkę. Tworzy wówczas ze strojem kąpielowym świetny wakacyjny set.

Uzupełnieniem dzisiejszej stylizacji były skórzane klapki na płaskim obcasie w kolorze nude. To idealny wybór, jeśli chodzi o letnie obuwie. Wykorzystamy je na wakacjach i nie tylko, praktycznie do wszystkiego.

Strój kąpielowy – H&M
Narzutka, klapki – LavMag

Sesję zrealizowaliśmy na pięknej plaży na Dominikanie. Polecam Wam nasze poprzednie wpisy o tym miejscu:
DOMINIKANA – CZY WARTO JECHAĆ
DOMINIKANA – INFORMACJE PRAKTYCZNE
DOMINIKANA – CO WARTO KUPIĆ
DOMINIKANA – GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ
GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ NA DOMINIKANIE (CZĘŚĆ DRUGA)
BAYAHIBE I DOMINICUS – CZYLI CO WARTO ZOBACZYĆ NA DOMINIKANIE


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz