Codzienna stylizacja w paryskim stylu

by Emilia

Klasyczne zestawienia, niewymuszona elegancja i czerwień na ustach – z tym zazwyczaj kojarzy się paryski styl. To styl, który jest naśladowany przez miliony kobiet, a uzyskanie efektu szykownej paryskiej dziewczyny, która wygląda, jakby szykowała się przysłowiowe pięć minut jest pożądany przez wiele z nas.

Moja dzisiejsza propozycja to taki codzienny „zwyklak”, stylizacja, której elementy zapewne każda z Was ma w szafie. Idealnie sprawdzi się na co dzień, a także podczas przemierzania kolejnych kilometrów w naszych wojażach. Zwiedzanie bowiem też potrafi zmęczyć, co nogi odczuwają najbardziej. Także dzisiaj mamy klasyk, który sprawdzi się w niemalże każdej sytuacji – czarne woskowane rurki i luźna bluzka w biało-czarne paski, a do tego białe sneakersy.  Żeby podkręcić całość postawiłam na czerwony akcent w postaci skórzanej ramoneski i ust. Uzupełnieniem była już tylko biała torebka i okulary przeciwsłoneczne.

W takiej stylizacji można przemierzać kolejne kilometry podczas zwiedzania, biegać na co dzień, bo jak wiadomo, wszyscy jesteśmy zabiegani, a jednocześnie przy tym wszystkim można wyglądać elegancko.

Spodnie, torebka, ramoneska – Mango
Bluzka – Zara


ZOBACZ RÓWNIEŻ

3 komentarze

Gniewko Ogiński 16 marca 2020 - 07:55

Uwielbiam czerwień w takich stylizacjach, zawsze prezentuje się to z klasą 🙂

Odpowiedz
siezz 20 marca 2020 - 10:12

Wyglądasz przecudownie w tej stylizacji. Zazdroszczę Ci tak przepięknej figury.

Odpowiedz
Emilia 20 marca 2020 - 15:25

Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Odpowiedz